BLOG

Jelikož hledáme způsob, jak se svými zákazníky a fanoušky komunikovat, rozhodli jsme se založit takový miniblog. Záměrně jsme nezaložili Facebookový profil, protože nás neláká honba za fanoušky a počet příznivců na cizím portále.

Chceme, aby ses na naše stránky vracel, abys tu s námi diskutoval, abys nám sděloval své nápady a postřehy, protože je to koneckonců tvoje čokoláda :-)

Domácí výroba čokolády

Chcete si vyrobit doma čokoládu? A to dokonce podobnou té, kterou vyrábíme my? Našli jsme na internetu jednoduchý návod, jak na to. Podívejte se na následující video, a schválně až to zkusíte, napište, jak se vám to povedlo a jestli čokoláda chutnala… Použít můžete buďto čokoládu, kterou koupíte v obchodě … Přečíst článek »

Jak čokoláda prospívá našemu zdraví

I když se chceme podělit o informace, jak kvalitní čokoláda prospívá našemu zdraví, nejprve se podíváme, jak je to s energetickou hodnotou průměrné čokolády:-100 g hořké čokolády má cca 2080 kJ -100 g mléčné čokolády má cca 2160 kJ -100 g bílé čokolády má cca 2260 kJ Co z toho … Přečíst článek »

Správné skladování čokolády

Dnes bychom se rádi podělili o zkušenosti se skladováním čokolády a upřesnili, jak se to s  její trvanlivostí. Hned na začátek ujišťujeme, že i když na obalech uvádíme minimální trvanlivost čtyři měsíce, samotná čokoláda vydrží i rok. Nižší datum spotřeby volíme proto, že ne všechny přísady vydrží tak dlouho a … Přečíst článek »

Jak se dělá čokoláda na přání

Vytvořit čokoládu na míru, tedy čokoládu, která by byla unikátní, je poměrně složitý úkol. Nejde jen o to, nasypat do čokolády potřebné přísady. Čokoládu musí vytvářet někdo, kdo má k této práci vztah, kdo použije svou kreativitu a fantazii. Na výsledné tabulce se totiž pozná, jestli byla udělána pečlivě nebo … Přečíst článek »

Jak vznikl nápad čokoláda na míru

Možná se taky ptáš, jak vznikl nápad dělat čokoládu na míru. Obecně platí – v dnešní době se téměř nedá vymyslet nic, co by ještě nebylo vymyšleno. Myšlenku jsme převzali ze zahraničí. Když jsme jednou čirou náhodou navštívili stránky společnosti Chocri, která čokoládu na míru distribuuje po téměř celé Evropě, … Přečíst článek »


Pro Tvůj slavnostní den také vyrábíme svatební čokoládu – tabulková čokoláda s posypy a fotkou na jedlém papíře, miničokoládky a belgické pralinky…

Věnujte něco originálního svým zaměstnancům nebo obchodním partnerům – čokoládu s přísadami na přání v krabičce s Vaším logem a vlastním potiskem…

Na tomto místě může býi i Vaše
reklama nebo odkaz na Váš ko-
merční článek…my-choco | moje čokoláda