Čokoláda pro firmy

Firmám nabízíme možnost nechat si sestavit čokoládu na přání a k tomu vlastní obal!

Nabízíme individuální přístup, smluvní ceny a osobní poradenství.

Čokoláda pro firmy – nechte si vytvořit obal s vlastním logem a sloganem. Čokoláda na přání od nás je vhodná jako poděkování zaměstnancům například na konci roku nebo k jubileu firmy, nebo vlastní čokoláda s logem firmy může být jako nevšední dárek pro obchodní partnery. Všichni už mají dost propisek, deštníků, triček a bločků! Věnujte originální čokoládu!
Dodáváme čokoládu na míru prvotřídní kvality s vysokým obsahem kakaa. Jelikož je každý kus vyráběn ručně až po obdržení objednávky, zaručujeme dlouhou trvanlivost (až 6 měsíců), i to, že každý kus bude svým způsobem unikátní.

Obaly si také u nás můžete nechat předtisknout a čokolády objednávat postupně, podle potřeby, stále za zvýhodněných podmínek. Jednotlivé čokolády nemusí být stejné, každá může být jiná a přesto s Vaším obalem!

Věnujte čokoládu s vlastním obalem jako nevšední dar pro obchodní partnery nebo věnujte svým zaměstnancům jako benefit poukaz na čokoládu s firemním přetiskem. Poukaz bude obsahovat kód podle kterého poznáme, že se jedná o Vaší firmu a tak i když si každý zaměstnanec vytvoří sám doma svou čokoládu, dostane ji ve Vašem obalu!

Rádi s Vámi domluvíme osobní schůzku a vše Vám rádi vysvětlíme. Originální dárek pro klienty i zaměstnance – čokoláda pro firmy, čokoláda na přání!

 

Čokoládu Vám můžeme i luxusně zabalit do dárkového balíčku. Jako obal na čokoládu nemusíte použít krabičku, ale ovážeme Vám čokoládu stuhou nebo papírovým páskem s logem Vaší firmy.

Máme v nabídce i lámanou čokoládu a belgické pralinky v luxusním balení.

Více na www.cokoladaprofirmy.cz!


Pro Tvůj slavnostní den také vyrábíme svatební čokoládu – tabulková čokoláda s posypy a fotkou na jedlém papíře, miničokoládky a belgické pralinky…

Věnujte něco originálního svým zaměstnancům nebo obchodním partnerům – čokoládu s přísadami na přání v krabičce s Vaším logem a vlastním potiskem…

Na tomto místě může býi i Vaše
reklama nebo odkaz na Váš ko-
merční článek…my-choco | moje čokoláda