O nás

Jsme rádi, že jsi navštivil/a naše stránky my-choco.cz a máš zájem vytvořit si svou čokoládu na míru – čokoládu přesně podle své chuti… nebo prostě svou jedinečnou čokoládu :-) Čokoláda na míru je také vhodný a svým způsobem i luxusní a originální dárek pro někoho blízkého. Poskládat si vlastní čokoládu mohou i firmy nebo jejich zaměstnanci, protože čokoládu na míru nabízíme i jako firemní benefit!

Nejsme velká obchodní firma ani se nepohybujeme v potravinářském průmyslu. Jsme živnostníci, kteří chtějí zprostředkovat dobrý nápad.

Proč my-choco.cz? Anglická slova my choco neboli moje čokoláda nejlépe vystihují účel webu – aby sis vytvořil čokoládu, kterou nikde v obchodě neseženeš. Abys měl čokoládu, o které si řekneš to je moje čokoláda!

Jak jsme k takovému nápadu přišli? Nechali jsme se inspirovat velkým evropským a americkým výrobcem čokolád, firmou Chocri. S čokoládou na míru mají již letité zkušenosti a v zahraničí vzbudilo vytvořit si vlastní čokoládu velký ohlas. Myslíme si, že i na českém trhu si získá své příznivce.

Byli bychom rádi za jakékoli podněty, abychom mohli naše služby i nadále zlepšovat. Již nyní připravujeme i další novinky, kterými svou nabídku v budoucnu ještě obohatíme… Zatím ale jejich podobu nebudeme odkrývat, sleduj pravidelně my-choco.cz a zachovej nám svou přízeň!


Pro Tvůj slavnostní den také vyrábíme svatební čokoládu – tabulková čokoláda s posypy a fotkou na jedlém papíře, miničokoládky a belgické pralinky…

Věnujte něco originálního svým zaměstnancům nebo obchodním partnerům – čokoládu s přísadami na přání v krabičce s Vaším logem a vlastním potiskem…

Na tomto místě může býi i Vaše
reklama nebo odkaz na Váš ko-
merční článek…my-choco | moje čokoláda